تبلیغات
تک دکور (جدیدترین مدلهای دکوراسیون) - خانه ای برای شاد شدن
تک دکور (جدیدترین مدلهای دکوراسیون)
خانه ای شاد داشته باشید
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1389/01/25 توسط دکوراتور

اگر میخواهید خانه ای شاد داشته باشید باید خانه، تمیز و مرتب باشد. اگر خانه ای آرام، مرتب و بانظم داشته باشید قاعدتاً وقتی به درون آن قدم می گذارید احساس خوبی خواهید داشت و می توانید بهتر مسائل و مشكلات خود را حل كنید. متوجه شده اید گاهی وقتی وارد خانه ای می شویم احساس بدی به ما دست می دهد و حس می كنیم چقدر آن خانه سرد و بی روح است. این به دلیل چیدمان بد آن خانه است. برعكس در بعضی خانه ها احساس خوبی به ما دست می دهد و ناخودآگاه در آنها احساس شادی می كنیم. حال از خود می پرسید: خوب چطور به این فرایند برسیم؟ نكات زیر را بخوانید:

  خانه را مرتب كنید تا پر از شادی شود.

   از یك اتاق شروع كنید و هرچه لوازم غیرضروری دارید را جمع كنید و بفروشید، هدیه بدهید یا ...  ماهی یكبار و در یك روز معین اینكار را انجام دهید.

   به سراغ كمد لباس هایتان بروید و لباس هایی كه قابل استفاده نیست (غیر از لباس های مخصوص مراسم و مناسبت های خاص) را جدا كرده و همه را به افراد نیازمند ببخشید. به این ترتیب جا برای لباس های نو باز می شود. شش ماه یكبار این كار را انجام دهید.

  دیوارها، پنجره ها و درها را از گردوغبار و تار عنكبوت پاك كنید. در صورت امكان دیوارها را رنگ كنید و سپس دكوراسیون را تغییر دهید. مبلمان، تابلوها و دیگر وسایل را گاهی جابجا كنید. این كار باعث پراكنده شدن شادی در خانه می شود.

  طوری وسایل خانه را بچینید كه فضا بزرگتر و روشن تر به نظر برسد. مبلمان را طوری بچینید كه جلوی نور را نگیرد. وسایل را در كمدها و كابینت ها قرار دهید تا محیط به هم ریخته نباشد و از چند چراغ تزئینی زیبا روی كابینت برای زیباتر شدن فضا استفاده كنید.

  دكوراسیون چوبی منزل مثل مبلمان و تخت و كفپوش و ... را می توانید با اسپری های مخصوص برق بیندازید. این اسپری ها را می توانید از سوپرماركت ها با قیمت مناسب تهیه كنید.

  قسمتهای سرامیكی منزل را می توانید با اسپری های مخصوص سرامیك برق بیندازید.
طبقه بندی: دکوراسیون هال و پذیرایی، 
درباره وبلاگ

حتما همه شما به این نکته دقت کرده اید که بعضی اوقات وقتی به خانه‌ای وارد می‌شویم احساس بدی به ما دست می‌دهد و حس می‌کنیم چقدر آن خانه سرد و بی‌روح است. دلیل آن چیدمان بد آنجاست؛ برعکس در بعضی خانه‌ها احساس خوبی به ما دست می‌دهد و ناخودآگاه در آنها احساس شادی می‌کنیم، حال از خود می‌پرسید، خب چه طور به این فرآیند برسیم، پس با ما باشید .
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
مدیر وبلاگ تک دکور
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد